Atgal » „Delamode Baltics” komanda užėmė pirmąją vietą 10 km distancijos 2014-ųjų m. Vilniaus maratone

2014 Vilnius Marathon

Sekmadienį, rugsėjo 14-ąją, „Delamode” bėgikų komanda dalyvavo „Danske Bank“ Vilniaus maratone – populiariausiame maratone Lietuvoje. Šiais metais „Delamode“ komanda varžėsi ir trumpesnių distancijų bėgimuose, taip ruošdamiesi didžiausiai Lietuvoje bėgimo šventei.  Šios pastangos atsipirko su kaupu, kadangi kiekvienas iš dalyvių parodė puikius rezultatus, o tai lėmė, kad „Delamode“ komandinio bėgimo kategorijoje užėmė pirmąją vietą.  Atsižvelgiant į didžiulį maratono dalyvių skaičių, tai - įspūdingas pasiekimas.

10 km distancijos maratono startas ir finišas buvo Katedros aikštėje (T. Vrublevskio g.).  Maratono trasa driekėsi vaizdingiausiomis Vilniaus senamiesčio gatvėmis, neaplenkiant ir Vingio parko bei Lietuvos Seimo rūmų. Maratono dalyviams teko įveikti Subačiaus kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi Vilniaus miesto panorama, Gedimino pilis ir kiti istoriniai pastatai.

Nuotraukoje (iš kairės): Vilniaus „Danske Banko” maratono atstovas įteikė apdovanojimą komandų kategorijoje nugalėjusiems Justinui Šimanskiui, Giedriui Ambrozevičiui, Tomui Elsukovui ir Justui Veršnickui