Delamode Baltics dalyvavo Alwark autokrautuvų varžybose

06. 05. 2023

Patyrę Delamode Baltics sandėlio darbuotojai dalyvavo autokrautuvų čempionate

Birželio 9 d. Vilniuje įvyko pirmasis Lietuvos krautuvų vairuotojų čempionatas, organizuojamas krovos technikos pardavimo, nuomos ir serviso įmonės UAB „Alwark“. Delamode Baltics šiose varžybose atstovavo mūsų kolegos: Roland Siliuk, Darjuš Milevič ir Robertas Valiukevičius.

Geriausią čempionato rezultatą parodė įmonė UAB „Freda“, įmonės UAB „Baltic Logistic Solutions” komandos pasidalijo 2-ąją ir 3-ąją vietas, o individualių rungčių nugalėtoju tapo AB „Vilniaus baldai“ darbuotojas.

Komandinėse rungtyse mūsų komanda užėmė 7 vietą iš 40. Nuo patekimo į finalą, kur susirungė 6 geriausiai pasirodžiusios įmonių komandos, mus skyrė vos 1 sekundė. Delamode komanda komandines užduotis įveikė per 05:32, kuomet užduotims atlikti buvo skiriama 10 minučių.

Dėkojame kolegoms už puikų pasirodymą, greitį, išskirtinį susikaupimą ir neįtikėtinus krautuvo valdymo įgūdžius. Kitais metais linkime dar daugiau sėkmės ir tikime, kad Delamode Baltics galės pasidžiaugti jūsų pergale!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate, su slapukų naudojimu. Skaityti plačiau